Drewno jest materiałem wyjątkowym – wytrzymałym, wysoce estetycznym i jednocześnie uspokajającym, przywodzącym na myśl środowisko naturalne. Nic więc dziwnego, że wykonane z niego dekoracje do domu i biura cieszą się w obecnym świecie tak dużą popularnością. Doskonałym tego przykładem są ozdoby marki Sikorka, które szybko stają się jednym z najważniejszych elementów aranżacyjnych. Dlaczego? Czym dokładnie się charakteryzują?

  1. Sikorka – drewniane dekoracje na ścianę.
  2. Najwyższa jakość i precyzja.
  3. Szeroki wybór drewnianych ozdób.

Aranżacja przestrzeni domowej oraz biurowej nie jest zadaniem łatwym. Wybierając konkretny styl, należy trzymać się jego ram, aby efekt końcowy był w pełni zadowalający, pozbawiony estetycznego chaosu. Kluczową w tym rolę bez wątpienia odgrywają dekoracje – zarówno ścienne, jak i wolnostojące. Powinny budzić przyjemne skojarzenia, wpasowywać się w całość i jednocześnie nadawać pomieszczeniu unikalny klimat. A to jest pierwszą zaletą ozdób drewnianych marki sikorka

Sikorka – drewniane dekoracje na ścianę

Myśląc o drewnianych dekoracjach na ścianę, w pierwszej kolejności samoczynnie nasuwają się mapy świata. To jak najbardziej słuszne skojarzenie, gdyż to właśnie one są sztandarowym przedstawicielem tego typu ozdób. A należy zaznaczyć, że to producent Sikorka – będący rodzinną firmą założoną przez pasjonatów podróży i miłośników natury – zapoczątkował na nie trend w kraju nad Wisłą.

Drewniane mapy nie są ozdobą jednolitą. Mogą przedstawiać zarówno cały świat, pojedynczy kontynent, jak i dany kraj, np. Polskę. Bez najmniejszych problemów dopasujemy ich rozmiar do naszych indywidualnych potrzeb i charakterystyki pomieszczenia, w którym mapa ma zawisnąć. Co jednak najważniejsze, dekoracja może być klasycznie płaska, z efektem 3D, wykonana w 100% z litego drewna, z zaznaczonymi państwami, stolicami, a nawet rzekami.

Najwyższa jakość i precyzja

Kolejną zaletą drewnianych dekoracji Sikorka jest ich wytrzymałość. Produkty wykonane z litego drewna (np. dębowego), ale też sklejki (ekologicznej, nieobciążającej środowiska), nie stracą swojego pierwotnego wyglądu przez wiele długich lat, ciesząc nasze oczy za każdym razem, kiedy na nie spojrzymy. Dokładając do tego ich 100% biodegradowalność, otrzymujemy produkt ekologiczny.

Dekoracje drewniane wykonywane są z najwyższą precyzją, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Ma to szczególne znaczenie przy wspomnianych mapach – granice państw i zarys kontynentów powinny odpowiadać stanowi rzeczywistemu. Pozwala to także przenieść na drewno inne obrazy i wzory, w tym dowolne grafiki i zdjęcia…

Szeroki wybór drewnianych ozdób

Firma Sikorka to znany i renomowany producent szeroko pojętych drewnianych dekoracji. To nie tylko mapy do powieszenia na ścianę, ale też przepiękne drewniane obrazy. Przedstawiają między innymi popularne, wręcz ikoniczne miejsca, budynki czy symbole. Co więcej, klient może przesłać dowolną grafikę, która zostanie wydrukowana bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Wysoce klimatyczne, w pięknej ramce, zdjęcie to stanie się wyjątkową ozdobą na ścianie w biurze lub domu.

Lecz i to nie wszystko, co oferuje swoim klientom marka Sikorka. Dzięki niej wyposażymy się także w estetyczne drewniane podkładki do kuchni (pod kubki czy talerze) oraz ozdoby wykonane z mchu chrobotka. Zwłaszcza te ostatnie stanowią oryginalną ozdobę – mech może pokryć np. mapę świata, ale i stworzyć elegancki panel lub nawet całe litery. Piękna, przywodząca na myśl dziewicze lasy widziane z lotu ptaka, zbliżająca do natury dekoracja na wyciągnięcie ręki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 1 =

Poprzedni wpis Na jaki materiał zwrócić uwagę przy wyborze łóżka?