Kapok to rzecz, w którą powinien być wyposażony każdy człowiek uprawiający sporty wodne. Do takich sportów z całą pewnością należą spływy kajakowe. Kamizelka na kajak powinna być wykonana w taki sposób, aby nie krępować ruchów w czasie nawet całodniowego wiosłowania. A więc…jaką wybrać? Gdzie ją kupić? Ile kosztuje?

Ekspert od kajakowania jest tylko jeden – Aquarius!

Aquarius jest firmą bardzo dobrze znaną w kajakowym światku. Dlaczego? Dlatego, że sprzęt tej marki znajduje się niemal w każdej wypożyczalni sprzętu wodnego w Polsce. Jaki to sprzęt? Przede wszystkim wysokiej klasy kajaki polietylenowe oraz uniwersalne kamizelki na kajak, które dzięki możliwości szybkiego dopasowania sprawdzą się u każdego użytkownika. Każdy produkt Aquariusa odznacza się naprawdę świetną jakością i…niską ceną. W dzisiejszych trudnych czasach z pewnością ten aspekt zostanie doceniony.

Przykłady świetnych kamizelek na kajak

Poniżej znajdziesz krótkie zestawienie przykładowych kapoków, które świetnie sprawdzą się jako kamizelki na kajak:

 • kamizelka na kajak MQ PRO B – bardzo popularny wybór wśród wszystkich miłośników sportów wodnych. Posiada dwie duże kieszenie z zamkiem błyskawicznym – dzięki temu możesz zawsze mieć pod ręką niezbędne drobiazgi. Specjalna konstrukcja tej kamizelki na kajak gwarantuje maksymalną swobodę ruchów, która z pewnością zostanie doceniona podczas wiosłowania. Cena: ok. 250 złotych.
 • kamizelka na kajak wędkarski – tak! Aquarius zadbał także o wytrawnych wędkarzy i zaprojektował kamizelkę na kajak skrojoną na miarę ich potrzeb! Co ją wyróżnia? Kolor! Model “Standard Military” został wykonany w maskującym wzorze moro, który ułatwia wtopienie się w otoczenie przybrzeżnej roślinności. Po co to? Po to, aby móc bez skrępowania obserwować dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Przecież połów ryb to nie tylko “stanie z wędką”, ale także okazja do spędzenia czasu samemu ze sobą – na chwilę zadumy, kontemplacji, wyciszenia się. Cena: ok. 100 złotych.
 • kamizelka na kajak MQ Kids – model zaprojektowany z myślą o najmłodszych amatorach kajakarstwa. Został wyposażony w specjalne pasy krokowe, które uniemożliwiają wyślizgnięcie się z wnętrza tej kamizelki podczas przypadkowego upadku do wody. Sprytne rozwiązanie, prawda? Cena: ok. 200 złotych.

Co poza Aquariusem?

Aquarius to oczywiście nie jedyna marka, która posiada bardzo bogatą ofertę godnych uwagi kamizelek na kajak. Polecam zapoznać się z asortymentem takich marek jak Rebel, FeelFree, NRS czy Peak UK. W przypadku dwóch ostatnich firm musisz jednak przygotować swój portfel na nieco większy wydatek – tutaj koszta mogą wzrosnąć do nawet 700 złotych. Ale w sumie…czy na bezpieczeństwie należy oszczędzać?

Gdzie kupić kamizelkę na kajak?

Polecam zaopatrzyć się w nią w sklepie zajmującym się dystrybucją tylko i wyłącznie akcesoriów służących uprawianiu sportów wodnych. Takim miejscem jest bez wątpienia sklep www.GoSup.pl, którego oferta jest naprawdę ciekawa i różnorodna. Znajdziesz tam:

 • omówione wyżej asekuracyjne kamizelki na kajak w najniższych rynkowych cenach
 • kamizelki ratunkowe z odpowiednimi certyfikatami jakości
 • kamizelki pneumatyczne (idealne na żagle)
 • kapoki dla psów
 • zyskujące na popularności deski do pływania na stojąco – SUP
 • wiosła i pagaje
 • odzież, buty i skarpety przystosowane do noszenia w wodzie
 • torby, worki, plecaki i pokrowce wodoszczelne
 • akcesoria do SUP oraz akcesoria turystyczne

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, to nawiąż kontakt z niezwykle doświadczoną i pomocną obsługą sklepu. Gwarantuję, że będziesz zadowolony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − 3 =

Poprzedni wpis Serwer Tower – niezawodne wyposażenie niewielkich przedsiębiorstw
Następny wpis Jak wybrać rower elektryczny?