Dzień Ojca to wyjątkowy moment, kiedy pragniemy przekazać swojemu tacie najszczersze życzenia oraz podkreślić swoją miłość i uznanie dla niego szczególnym podarunkiem. Co wybrać na prezent dla taty? Sprawdź nasze propozycje na personalizowane upominki z okazji jego święta!

Kubek na Dzień Ojca ze zdjęciem  

Twój tata najchętniej spędza wolny czas majsterkując w garażu przy swoim samochodzie? A może fascynuje się nowoczesnymi technologiami lub jest typem romantyka celebrującego każdy wieczór z ulubioną książką? Niezależnie od tego, jakie zainteresowania ma Twój tata, kubek personalizowany niewątpliwie okaże się trafionym prezentem na Dzień Ojca 

Każdy z nas od czasu do czasu lubi napić się aromatycznej herbaty lub rozpoczyna dzień od pobudzającej kawy. Twój tata nie jest wyjątkiem i z pewnością także sięga po gorące napoje. Teraz masz szansę podarować swojemu tacie specjalny kubek na Dzień Ojca ze zdjęciem, który pozwoli oddać jego osobowość oraz stanie się jego ulubionym gadżetem.  

Na Kubku na Dzień Ojca możesz umieścić dowolną fotografię lub grafikę. Twój wizerunek z pewnością przywoła w jego pamięci miłe wspomnienia oraz wywoła uśmiech na jego twarzy. Na kubku możesz umieścić także Wasze wspólne zdjęcie, które z kolei może spowodować łzy wzruszenia. Masz też szansę zaprojektować osobliwą grafikę, zgodną z pasjami i zamiłowaniami Twojego taty. Wybierz model i wielkość kubka na Dzień Ojca, który szczególnie przypadnie mu do gustu! 

Personalizowane skarpetki dla taty  

Skarpety to typowy prezent, który chętnie wręczamy mężczyznom na różne okazje. Twój tata z pewnością doceni praktyczny upominek w postaci skarpetek personalizowanych, na które możesz nanieść dowolną grafikę, zdjęcie lub tekst. Skarpetki, dostępne w różnych rozmiarach i fasonach, pozwolą Ci dobrać część garderoby odpowiednią dla taty. Użyj swojej wyobraźni i, w zależności od zamiarów, wzrusz lub rozbaw tatę do łez.  

Personalizowany plakat na Dzień Ojca  

Plakat w ramce zaprojektowany specjalnie dla taty może okazać się świetną dekoracją nie tylko mieszkania, ale także biura, warsztatu, czy garażu. Możesz na nim zamieścić kolaż wspólnych zdjęć, dowolny cytat lub grafikę. Zdecyduj, czy chcesz, aby plakat dla taty miał orientację poziomą czy pionową. A może kształt kwadratu będzie najbardziej odpowiedni? Plakat drukowany na piance czy na papierze fotograficznym? Format mały, czy duży? Samodzielnie zdecyduj o każdym elemencie, a my zadbamy o najwyższą jakość wykonania usługi.   

Brelok do kluczy ze zdjęciem  

Brelok do kluczy to z pewnością praktyczny i uniwersalny gadżet, który może sprawić Twojemu tacie wiele radości. Zaprojektuj breloczek, który poruszy jego serce! Umieść na nim Wasze wspólne zdjęcie wraz z dedykacją i uczyń z breloka wyjątkową ozdobę jego kluczy. Dzięki temu będzie miał Cię nieustannie przy sobie i zawsze odnajdzie swoje klucze w kieszeni płaszcza, czy w samochodzie.  

Sprawdź wszystkie pomysły na personalizowane prezenty dla taty w sklepie Empik Foto. Zaprojektuj skarpetki z własnym wzorem lub stwórz kubek na Dzień Ojca ze zdjęciem. Uwolnij swoją wyobraźnię i pozytywnie zaskocz swojego tatę w tym wyjątkowym dniu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × pięć =

Poprzedni wpis Kiedy leczenie kanałowe pod mikroskopem Gdynia jest konieczne?
Czy warto kupować samochód w komisie zamiast od prywatnego sprzedawcy? Następny wpis Czy warto kupować samochód w komisie zamiast od prywatnego sprzedawcy?