Organizacja uroczystości okolicznościowych w większym gronie to niemałe wyzwanie, w szczególności dla osób posiadających niewielkie mieszkanie. Urządzenie ich wymaga zapewnienia odpowiednich dekoracji oraz oprawy aranżacyjnej dostosowanej do charakteru danej imprezy, a także noclegu gościom przybywającym z daleka. Dlatego świetnym rozwiązaniem okazuje się urządzenie uroczystości okolicznościowej w restauracji hotelowej. Poniżej prezentujemy, jakie imprezy warto urządzić w hotelu.

1. Wesele

Restauracja hotelowa to doskonałe miejsce na organizację zabawy weselnej. Zapewnienie eleganckiej oprawy aranżacyjnej oraz wyśmienitego jedzenia, a także dostęp do baru z alkoholami to nie jedyne zalety takiego rozwiązania. Nie ma lepszego miejsca na organizację wesela jak hotel. Po całej zabawie wszyscy goście mogą wypocząć w pokojach hotelowych, bez konieczności zamawiania taksówki i jeżdżenia do innego obiektu. W hotelu mają wszystko w jednym miejscu.

2. Spotkania rodzinne

Wiele współczesnych rodzin organizuje zjazdy całych klanów i spotyka na imprezach nie tylko okolicznościowych, lecz również na Zlotach Rodzinnych – najczęściej w sezonie letnim. Wówczas najlepszym miejscem na tego typu spotkania okazuje się hotel.

Osoby mieszkające lub spędzające wakacje w Gdańsku mogą skorzystać z oferty Hotelu Arkon Park – jednego z najnowocześniejszych obiektów w Trójmieście. Tu oprócz przestronnej sali na różnego rodzaju uroczystości, można nocować w eleganckich pokojach i wypocząć po całej imprezie. Zaletą organizacji uroczystych Zlotów Rodzinnych w hotelach jest możliwość zakwaterowania osób z daleka, nawet na dłuższy czas.

3. Wystawne bale

Jubileusze, rocznice, osiemnastki, a przede wszystkim urodziny z oczkiem oraz inne uroczyste bale. Nowoczesny Hotel Arkon Park to przestrzeń pozwalająca na organizację wystawnych zabaw zapewniających nie tylko elegancką oprawę aranżacyjną oraz wyśmienite jedzenie, lecz także muzykę, a także możliwość zorganizowania konkursów.

4. Chrzciny

Chrzest Święty to ważna uroczystość w każdej katolickiej rodzinie. Często chrzestni oraz dziadkowe mieszkają w innej miejscowości, niż w tej, w której odbywa się uroczystość. Czasami odległość wynosi kilkaset kilometrów. Żeby wszyscy goście mogli w pełni uczestniczyć w uroczystości, świetnym pomysłem okazuje się organizacja chrzcin w hotelowej restauracji. Jeśli chodzi o imprezy okolicznościowe Gdańsk, jest to jedno z miast, w którym można wynająć salę na uroczystość okolicznościową w tym samym obiekcie, w którym znajdują się pokoje noclegowe.

5. Pierwsza Komunia Święta

Uroczystość przyjęcia przez dziecko po raz pierwszy Pana Jezusa obecnego w Najświętszej Hostii do swojego serca podczas ceremonii w kościele należy do wyjątkowych wydarzeń w jego życiu. Po uroczystości w kościele cała rodzina gromadzi się wspólnie na uroczystym obiedzie, którego organizacja wymaga zapewnienia szczególnej oprawy.

Często warunki w domu nie pozwalają na organizację tego typu uroczystości, w szczególności, jeżeli grono gości okazuje się znacznie liczne. Wówczas świetnym miejscem na urządzenie przyjęcia komunijnego okazuje się sala restauracyjna. Często krewni przyjeżdżający z daleka nie mają możliwości noclegu, wówczas wynajęcie sali w hotelu okaże się bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście − piętnaście =

Poprzedni wpis Jak wygląda dobry kajak wędkarski? Ile kosztuje?
Następny wpis Depilacja laserowa całego ciała