Sandały ochronne to przede wszystkim bezpieczna praca w wymagających warunkach. Spełniają regulacje i normy, które gwarantują ochronę przed uderzeniem i ściskaniem. Świetnie sprawdzają się na skrajnie śliskich powierzchniach, ponieważ posiadają antypoślizgową i olejoodporną podeszwę.

Sandały BHP ACTIVO to lekkie sandały ochronne o właściwościach antystatycznych pozwalają one uniknąć powstania ładunku elektrostatycznego na ciele pracownika, chroniąc w ten sposób drogi i delikatny sprzęt elektroniczny przed uszkodzeniami spowodowanymi wyładowaniami elektrostatycznymi.

Skórzane sandały ochronne – wygoda w pracy przez cały dzień

ACTIVO to sandały wykonane z komponentów najwyższej jakości. Posiadają właściwości oddychające, co zapobiega nadmiernemu poceniu się stóp nawet przez cały dzień i jednocześnie zwiększa komfort pracy. Sandały BHP zostały wykonane z welurowej skóry w ciemnym, uniwersalnym odcieniu. Posiadają dwukolorową podeszwę TPU / PU, dzięki czemu sandały stają się odporne na poślizg. Podczas produkcji obuwia zastosowano technologię ATF, co pozwala zachować świeżość wewnątrz buta na długi czas. Sandały posiadają również właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, co pozwala utrzymać higienę oraz komfort noszenia w każdym dniu pracy. Obuwie wyposażone zostało w kompozytowy podnosek, który gwarantuje bezpośrednią ochronę palców. Buty świetnie sprawdzają się w każdym środowisku pracy.

Lekkie sandały ochronne – wygoda, bezpieczeństwo i nowoczesny design

W pracy, w której występują trudne bądź niebezpieczne warunki zagrażające zdrowiu pracownika, należy bezsprzecznie używać odpowiedniej odzieży ochronnej. Do takiej odzieży zalicza się prawidłowe obuwie. W warunkach podwyższonej temperatury można wykorzystać możliwość noszenia sandałów ochronnych ze skóry. Obuwie to przede wszystkim ma zagwarantować bezpieczeństwo. Pracownik jednak najczęściej jest zmuszony nosić je przez cały dzień, dlatego warto rozejrzeć się za sandałami ochronnymi, które będą również lekkie i wygodne. Dodatkowym atutem może być sam wygląd obuwia – pracownik czuje się o wiele pewniej, jeśli nosi obuwie ochronne o nowoczesnym, sportowym designie. Sandały ochronne spełniają wszystkie te wymogi i świetnie sprawdzają się w każdych warunkach pracy – nawet tych najbardziej wymagających.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × pięć =

Poprzedni wpis Jak założyć sklep internetowy? Kluczowe etapy budowy
Następny wpis Domowy piec do pizzy – jak go wybrać?