Dior, Gucci, a może Prada? Perfumy znanych marek osiągają niebotyczne sumy, ale ich fanek nie brakuje. Jednak nie każdą z nas stać na perfumy za 500 zł. Co w takiej sytuacji zrobić, żeby zafundować sobie prezent i jednocześnie mieć środki na utrzymanie? Z pomocą przyjdą zamienniki perfum, które od oryginału często różnią się tylko ceną. Na naszą korzyść.

Na czym polega istota zamienników perfum?

Zamienniki perfum to po prostu tańszy odpowiednik oryginalnych perfum, który od określonego go zapachu prawie się nie różni, a czasami wręcz jest identyczny! O co zatem chodzi? Oczywiście, o pieniądze. Osoby zajmujące się perfumami nie tylko czerpią zyski z tej branży, ale stoją na czele całego przemysłu w dziedzinach mody i urody. Kreują oni stylizacje dla Hollywood’zkich gwiazd i też płacą im za reklamę perfum. No właśnie! Gwiazda z amerykańskiego przemysłu filmowego ma zupełnie inne stawki niż polska celebrytka. To oznacza koszty, które potem wchodzą w cenę drogich perfum. Tanie zamienniki perfum, kupione w https://euforiazapachu.pl nie ponoszą takich kosztów, dzięki czemu dostajemy elegancki i pięknie pachnący produkt za kwotę do 30 zł.

Odpowiednik oryginalnych perfum to z drugiej strony także nie finansowanie innych elementów działalności danego producenta. Dochody uzyskiwane z jednej branży, np. kosmetycznej, a raczej ich spadki, kompensowane są podnoszeniem cen w innych dziedzinach, w tym perfum. W ten sposób ich ceny często przyprawiają o zawrót głowy.

Odpowiednik perfum jest wręcz istotnym elementem branży beauty, bowiem nie każda z nas, a prawie żadna nie zarabia tyle, by co miesiąc kupić perfumy za 400 zł. Dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszą się zamienniki perfum drogich marek.

Czy tanie zamienniki perfum są dużo gorsze od oryginału?

Takie, niestety, niekiedy panują opinie. Jest to jednak całkowita bzdura! Tanie zamienniki perfum to zapachy, które są inspirowane oryginalnymi perfumami i mają zamiar się do nich zbliżyć. Czasami jednak mają wręcz ciekawszą nutę zapachową, niż produkt z półki „oryginalnych”. Odpowiednik perfum inspirowany wydanymi przez kreatora mody niekoniecznie jest identyczny, ale o bardzo zbliżonej nucie zapachowej do oryginału.

Zamienniki perfum istnieją od dawna, ale prawdziwy szał na odpowiednik oryginalnych perfum przypadł w latach dziewięćdziesiątych. Wtedy dopiero próbowano uzyskać pożądany efekt i niekiedy się to udawało bardziej, innym razem mniej. Jednak od tego czasu odpowiednik perfum przeszedł istną metamorfozę i to, co wydawało się nie do osiągnięcia, okazało się faktem. Chodzi mianowicie o to, że przez ponad 30 lat zamienniki perfum ewoluowały i w tej chwili dobry odpowiednik oryginalnych perfum nie tylko pachnie podobnie, ale przede wszystkim cechuje się trwałością zapachu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 4 =

Poprzedni wpis 5 zasad wywozu gruzu!
Następny wpis Zbuduj dom z pustaków Wienerberger, dla zdrowia!